Haber

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve il başkan yardımcıları Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci’yi ziyaret etti

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve il başkan yardımcıları, yeni atanan Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe yönetimini tebrik etmek, yapılacak çalışmalar ve 100. yıl etkinlikleri hakkında görüşmek üzere Foça’ya gitti.

İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve CHP’li belediye meclis üyeleri de katıldı.

100 YIL DAHA BU ÜLKEYE HİZMET EDECEĞİZ

Şenol Aslanoğlu, ağustos ayında yapılan ilçe genel kurulunun ardından göreve başlayan CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe yönetimini tebrik ederek; “Hayırlı olsun. Yeni dönem hayırlı olsun. Yerel yönetimlere yeniden kavuşacağınız bir dönem olsun. Hepinize keyifli, huzurlu, keyifli bir 2 yıl diliyorum. Hayırlı olsun… Bugün sohbet etmek istedik. Organizasyonla ilgili çalışmalarımızı ve 100. yılımızı sizlerle paylaşmak çok kıymetli.” “Pek çok parti 100 yaşına kadar yaşamıyor. Dünyada örneği çok fazla yok. Onun için 100’üncü yılımızı daha da büyük bir coşkuyla kutlamak istiyoruz. Vatandaşlarımıza şunu söyleyelim: 100 yaşındayız, biz de öyleyiz.” 100 yıl daha bu ülkeye hizmet edeceğiz” dedi.

Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe teşkilatı, tebrik ziyaretinden dolayı İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve yardımcılarına teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

haberpozanti.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu