Haber

Karayollarında yapım ve onarım çalışmaları devam ediyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Saray-Lüleburgaz kavşaklarında üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılacak. Bu nedenle 21.00-07.00 saatleri arasında karayolu önce Edirne sonra İstanbul’da olmak üzere bölümler halinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım gidiş-dönüş şeklinde devam edecek.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Orhangazi-Gemlik kavşağının 6. kilometresinde bakım onarım çalışması yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İzmir istikametindeki bazı şeritleri trafiğe kapatılarak ulaşım Orhangazi Kavşağı kolundaki şeritten devam ediyor.

Ezine-Ayvacık-Edremit yolunun 31-37. Assos ve Troya tünellerinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kilometrelerce trafiğe kapatıldı. Söz konusu bölgede sürücüler eski il yoluna yönlendiriliyor.

Sakarya-Düzce yolunun 12’nci kilometresinde Mudurnu Köprüsü’ndeki imalat çalışmaları nedeniyle Sakarya yönü trafiğe kapatılırken, Düzce yönünden çift yönlü ulaşıma izin veriliyor.

24-28 Kırıkkale-Kırşehir yolu. kilometre, Kırşehir-Kırıkkale istikameti üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak, ulaşım Kırıkkale-Kırşehir istikametinden gidiş-dönüş şeklinde sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. Büyükeceli-Yanışlı bölümündeki patlatma imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım 09.00-17.00 saatleri arasında devam edecek.

Denizli-Serinhisar yolunun 21-23, Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35. Kilometrelerce ulaşımda imalat çalışmaları nedeniyle her iki taraftaki bölünmüş yolların bir kısmından ulaşım konusu devam ediyor.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle çift yönlü ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 23. kilometresindeki Yoroz Tüneli girişinde uyarı sistemi montaj çalışması yapılıyor. Bu nedenle yol 17.30’a kadar kısa süreli olarak trafiğe kapatılacak ve tek şeritten ulaşıma izin verilecek.

belen-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu